Інформація про перевірку на оригінальність (плагіат)

У деяких інститутах потрібно виконання перевірки на оригінальність (плагіат).

Існує кілька систем перевірки, найпоширеніші – antiplagiat та etxt. Іноді перевіряють програмами unicheck, strikeplagiarism, txt, advego, content watch та ін. Вважається, що etxt і unicheck “жорсткіше” перевіряють на оригінальність.

У випадку з unicheck і strikeplagiarism є деякі тонкощі, які ми пояснимо вам при замовленні.

Часто змішують поняття “оригінальна робота” та “оригінальність роботи”. Оригінальна робота – робота, виконана самостійно, не завантажена повністю з Інтернету. Оригінальність роботи – це частка оригінального авторського тексту, що вимірюється у відсотках.

Ці програми під час перевірки текстів дозволяють встановити рівень оригінальності роботи у відсотках. Скажімо, результат 65% означає, що у роботі оригінальними є 65%, а 35% – запозичення. Програма також може вказати, звідки здійснено запозичення.

В інтернеті існує безліч програм та сайтів, що дозволяють “технічно” підняти рівень оригінальності роботи. Це досягається, наприклад, за рахунок заміни слів на синоніми або вставки невидимих символів.

Про подібні хитрощі викладачі, як правило, знають, тому ми не рекомендуємо “технічно” піднімати оригінальність вашої роботи.

До технічних робіт зазвичай відсутні вимоги щодо оригінальності. Частково це пов’язано з тим, що література з технічних спеціальностей зазвичай є в електронному вигляді в інтернеті, а в подібних роботах “самодіяльність” не допускається. Закон, наприклад, Бернуллі, чи техрегламент чітко формулюється і його не можна описувати своїми словами.

Будь ласка, якщо у вас є вимоги щодо антиплагіату, вказуйте при замовленні % та програму