Допомога з дипломних робіт

Ці правила – про допомогу з дипломних робіт та проектів. Правила щодо інших видів робіт наведено окремо. Деякі з наведених пунктів стосуються лише дипломів з технічною тематикою

 1. Будь ласка, повідомте нам наступні моменти:
 • а) тема дипломної роботи, куди пишеться робота, дата захисту;
 • б) зміст дипломної роботи (із зазначенням усіх розділів, включаючи додаткові – охорона праці, автоматизація, економічна частина тощо);
 • в) на прикладі якого підприємства пишеться робота;
 • г) кількість креслень та вимоги до них;
 • ґ) кількість та зміст демонстраційного матеріалу;
 • д) необхідність написання промови, складання презентації;
 • е) докладні вимоги щодо оформлення роботи.
 1. Для початку роботи достатньо застави 10-50%. Ми складемо план, він затверджується у викладача. Надалі оплачується повністю готова частина + застава за наступну. Застава, звичайно, враховується.
 2. Обов’язково затверджується план дипломної роботи або використовується вже затверджений викладачем план.
 3. Замовлення виконується частинами. Після підготовки чергової частини вона здається на перевірку викладачеві. За результатами перевірки вносяться правки та готується наступна частина.
 4. Після перевірки всіх частин та внесення всіх правок проводиться остаточне оформлення відповідно до вимог Вашого навчального закладу, робота доводиться до потрібного рівня оригінальності.
 5. Креслення до диплома виконуються поетапно після перевірки відповідних розділів.

У зв’язку з великим обсягом роботи та необхідністю перевірки її частинами, терміни, як правило, досить великі, тому рекомендуємо звертатися заздалегідь.

Не забудьте з’ясувати питання з переддипломною практикою та необхідністю/наявністю звіту щодо неї.

Рекомендуємо до затвердження теми дипломної роботи звернутися до нас, ми із задоволенням безкоштовно проконсультуємо вас та допоможемо з вибором теми.