Поради при замовленні

Ми маємо більш ніж двадцятирічний досвід допомоги студентам і знаємо, що необхідно для правильного замовлення. Для Вашої зручності, наводимо деякі поради.

Намагайтеся взяти повне завдання, включаючи всі методички.

Якщо у Вас є побажання, якою мовою виконувати роботу, будь ласка, повідомте нам та уточніть вимоги щодо оформлення.

Деякі роботи слід оформляти на рамках, будь ласка, не забудьте уточнити це питання. Особливо це стосується робіт з технічних дисциплін та курсових робіт з технікумів (коледжів).

Якщо замовлення пов’язане з програмуванням, уточніть, якою мовою програмування його слід виконувати.

Необхідно повідомляти про програмне забезпечення, що використовується (Excel, Word, СУБД, Visual Studio і т.д.).

Якщо потрібно використовувати MathCad, MathLab та подібні програми, будь ласка, інформуйте нас про це при замовленні.

Для багатьох нерозрахункових робіт (економічні, гуманітарні) ми рекомендуємо затвердити план у викладача. План надається безкоштовно. При виконанні замовлення враховуються всі виправлення, внесені викладачем.

Якщо у вашому вузі вимагають виконання роботи з перевіркою на оригінальність, ОБОВ’ЯЗКОВО повідомляйте нам про це. Слід зазначити програму перевірки та необхідний відсоток оригінальності. Від цього залежить вартість замовлення.

Замовлення виконуються для вас індивідуально. Не давайте переписувати ваші роботи, не діліться файлами! У разі, якщо здаються однакові роботи, вони, як правило, повертаються викладачами, у таких випадках претензії щодо переробки не приймаються.

Завжди рекомендується замовляти роботи заздалегідь. У періоди перед сесіями наші спеціалісти завантажені і Вам можуть не підійти запропоновані нами терміни.