Правила замовлення

Ці правила – стосовно допомоги з контрольних (самостійних, індивідуальних робіт) і курсових. Правила щодо дипломів наведено окремо.

 1. При замовленні обумовлюється вартість, строк та форма виконання. У момент замовлення не забудьте повідомити, якщо є особливі вимоги (виконання розрахунків або креслень у конкретній програмі, мова програмування, виконання графіків на міліметровому папері, перевірка на плагіат тощо).
 2. При замовленні вноситься застава у розмірі 50% вартості замовлення. Решта суми виплачується, коли замовлення виконано. Замовлення надсилається після повної оплати.
 3. У разі видачі частини замовлення, застава повинна покривати 50% вартості решти замовлення.
 4. Готові замовлення надсилаються на Ваш email, або у facebook, viber, telegram.
 5. Встановлена вартість замовлення після внесення застави не змінюється. Виняток можуть становити випадки, коли замовник змінює умови та вимоги.
 6. На всі виконані замовлення ви отримуєте повну гарантію. Усі виправлення виконуються безкоштовно. Для зарахованих робіт виправлення для підвищення оцінки виконуються за доплату.
 7. Гарантія не розповсюджується на замовлення, які замовник дав скопіювати.
 8. У разі скасування замовлення стягується 30% вартості замовлення, при цьому готова частина замовлення оплачується ПОВНІСТТЮ. У разі відмови замовника забирати замовлення застава не повертається.
 9. У разі проблем грошові кошти, оплачені замовником, не повертаються, а усуваються недоліки. Термін усунення недоліків – до 5 робочих днів, у деяких випадках термін може бути збільшений.
 10. У виняткових випадках можливі затримки із виконанням замовлень.
 11. Деякі замовлення виконуються у рукописному вигляді, їх слід переписувати самостійно.
 12. Перерахування оплати означає, що ви ознайомилися з цими правилами та погодилися з ними.

Сподіваємось на взаємовигідну співпрацю!